KUI HEA ON SINU FOTO- JA VIDEOSKILL? – Projekt sai läbi 2020 aastal

Oled vahel mõelnud, et päris hea oleks ka tegelikult teada, mida need nupud ja kettad kaamera küljes teevad? Tahad teada, miks üks kaamera on parem kui teine? Ja mis värk sellega on, et mõni mees teeb suvalise lutsuga paremat asja kui teine kalli tehnikaga?

2019. aasta märtsis alustas tegevust Meediainkubaator, mis on mõeldud just neile, kes tahavad teha paremaid videoid ja vingemaid fotosid! Ja, veel enam, kes ütleb, et sina ei või olla järgmise Võru suurürituse ametlik foto- või videograaf?

Meediainkubaatori raames toimuvad igakuised koolitused ja workshopid, mille käigus omandatakse erinevaid meediaalaseid teadmisi ning oskusi. Parimatel avaneb võimalus panna enda oskused proovile ürituste pildistamisel või filmimisel.

Meediainkubaatorit juhendab Kristina Masen, kes on KROHV stuudio fotograaf, Meediasüsti juhendaja, koolitaja ja endine ajakirjanik.

Registreeri end järgmisele kohtumisele: info@vorunoortekeskus.ee või küsimuste korral helista 53544828.

 

Tegevuste elluviimist toetab riiklikest ja Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud